Aktuální projekty, pro které hledáme partnery, sponzory a dárce

Máme spoustu dobrých nápadů, ale i obvyklých potřeb, které mají organizace, jako je ta naše. Potřebujeme finance na provoz, na zaplacení našeho týmu, na nové věci, jako je automobil pro naše poradkyně. Nápady a odvaha podnikat neotřelé akce nám nechybí, co nám však často chybí jsou finanční zdroje a partneři.
Mějte odvahu stát se naším parťákem! Uvítáme jakoukoli pomoc.

I terénní sociální služba potřebuje střechu nad hlavou

Nezisková organizace EDA naléhavě hledá nové zázemí v Praze: rozloha prostoru 300-400 m2, částečně bezbariérový vstup, 4-6 kanceláří pro 24 zaměstnanců, místnost pro setkávání s klienty, 3 místnosti pro speciálně pedagogické centrum a ambulanci, dětský koutek, místnost pro krizovou linku, 2 místnosti určené pro sklad kompenzačních pomůcek a hraček a další zázemí (toalety, kuchyňka, místnost pro úklid).

K 31. 12. 2017 musíme opustit naše stávající prostory na Praze 2. 

Kontakt

Upřesňující informace Vám rádi poskytneme jak osobně, tak i na telefonním čísle +420 603 572 419, případně na emailové adrese petra.fibirova@eda.cz.


Tisk

Hledáme sponzora pro tisk letáků a plakátů

V průběhu roku potřebujeme pro propagaci našich akcí vytisknout letáky a plakáty. Hledáme sponzora nebo sponzory, kteří by se chtěli podílet na tisku těchto propagačních materiálů.

Uvítáme pomoc materiální i finanční.

Zázemí

Pomozte nám vytvořit zázemí našeho pracoviště

Naše činnost se neodehrává jen v rodinách, máme také své sídlo, kam dochází rodiny na setkávání rodičů, a kde funguje naše administrativní zázemí.

Uvítáme dary ve formě tonerů a papírů do tiskárny, podpoříte tak činnost naší "kanceláře". 
Pro rodiče, kteří docházejí na naše pracoviště, uvítáme občerstvení: dary ve formě sušenek, kávy, čajů či nealkoholických nápojů.