Velká letní soutěž o šumícího medvídka

Miminka jsou v děloze zvyklá na neustálý ruch. Vnímají tlukot vašeho srdce, proudění krve, všude kolem nich to šumí, teče a tluče. A pak se narodí a měla by usínat v naprostém tichu? Některá miminka se na tuto změnu adaptují hůře než ostatní, a právě jim může pomoci bílý šum. 

Bílý šum je monotónní zvuk – šum, který je tvořen mnoha tisíci tóny. Společnosti myHummy nám věnovala plyšovou medvědí hlavičku, která umožňuje nastavit pět různých typů bílého šumu.

Šumící medvídci myHummy získaly ocenění GRAND PRIX a zamilovaly si je miminka i maminky po celé České republice a Slovensku.


Jak soutěžit o medvídka myHummy:

Na facebookových stránkách EDA cz, z. ú. 

1. do komentáře u příspěvku o soutěži napište, jak uspáváte vaše děťátko,

2. staňte se fanouškem stránky EDA cz, z. ú.

Klikněte sem a přejděte na facebookovou stránku EDA.

Pravidla soutěže o medvídka myHummy:

1. Soutěž pořádá EDA cz, z. ú., Filipova 2013/1, 148 00 Praha 4 – Chodov, IČ: 24743054

2. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.

3. Vylosován bude jeden výherce, který splnil podmínky soutěže.

4. Soutěž trvá do 30. 8. 2019. Výherce bude vylosován a kontaktován do 15. 9. 2019.

5. Společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků soutěže. Soutěž není společností Facebook sponzorována, podporována či spravována.Medvídek MyHummy

Medvídek MyHummy

Jak medvídek miminkům pomáhá lépe usnout?

MyHummy šumící medvídci vydávající bílý šum a pomáhající miminkům s usínáním vznikly ze zkušeností maminky, která používala zvuk sušičky k uklidnění plačícího miminka trpícího kolikou.


Proč miminka tak uklidňuje zvuk sušičky? Protože vydává bílý šum, který jim připomíná zvuky, které znají z matčina břicha. Zvuk sušičky pomáhá miminkům uklidnit se a usnout.

Více informací o medvídkovi najdete na Facebooku nebo na webu MyHummy zde.

O neziskové organizaci EDA

O neziskové organizaci EDA

Čím se zabývá EDA, nezisková organizace, která tuto soutěž organizuje?

EDA nabízí pomoc a provázení rodinám, které vychovávají dítě se zrakovým nebo kombinovaným postižením. Poskytuje služby rané péče v podobě poradenství klientským rodinám. Speciálně pedagogické centrum EDA podporuje žáky a studenty se zrakovým postižením v místě jejich bydliště i ve škole.

EDA provozuje také krizovou Linku EDA, na kterou se může obrátit kdokoli, koho se týká téma dětí se závažnou diagnózou, po těžkém úrazu nebo s postižením. Ranou péči od EDY mohou využít rodiče nebo jiné osoby pečující o dítě se zrakovým nebo kombinovaným postižením ve věku od narození do 7 let, s bydlištěm na území: hlavního města Prahy, Středočeského kraje, Ústeckého kraje (kromě okresů Děčín, Rumburk a Varnsdorf), Pardubického kraje.
Služby rané péče jsou bezplatné a není potřeba žádné potvrzení od lékaře.

EDA na sociálních sítích: