Pojďte s námi do Jazz Docku oslavit 30 let rané péče! 

KDY: 26. listopadu 2019 od 19:00 hodin
KDE: Janáčkovo nábř. 2, 150 00 Praha 5

Účinkují: Juwana Jenkins s kapelou, Mucha, United Heads

Moderuje: Anatol Svahilec

Vedle skvělých hudebníků a vtipného moderátora se můžete opět těšit na velkolepou tombolu! Výtěžek z ní, stejně jako finanční prostředky získané z prodeje vstupenek, bude použit na podporu rané péče EDA, tedy ve prospěch rodin, které pečují o dětí se zrakovým a kombinovaným postižením. Do Jazz Docku můžete dorazit i bez brýlí, módním doplňkem v podobě originálních, pokud možno vlastnoručně vyrobených "brejlí" ovšem velkou měrou přispějete k atmosféře večera!


Příští rok oslavíme 30 let fungování profesionální služby rané péče v České republice. A protože téma rané péče je doslova naší srdeční záležitostí, rozhodli jsme se s oslavami začít už v rámci letošního benefičního koncertu S brejlema nebo bez brejlí. 

Záštitu na akcí převzala Mgr. Milena Johnová, radní Hlavního města Prahy pro oblast sociální politiky a zdravotnictví.



PROGRAM:

19: 00 Slavnostní zahájení
19:15 Juwana Jenkins s kapelou
20:15 vyhlášení tomboly I
20:30 Mucha
21: 30 vyhlášení tomboly II
21: 45 United Heads 
CENA VSTUPENEK:

250 Kč základní vstupenka na stání
350 Kč vstupenka na stání s láskou (pro ty, kdo mají EDU opravdu rádi)

ZAREZERVUJTE SI VSTUPENKU!

JUWANA JENKINS

Charizmatická americká bluesová zpěvačka byla některými kritiky označena jako „královna blues“ a její živá vystoupení jim dávají za pravdu. Nedávno natočila singl Long Time a představila krátký film, zachycující 20 let, které strávila na evropských pódiích. Zpěvačka se zastřeným a chraplavým hlasem vystupuje jako frontmanka vlastní kapely All-Star Mojo Band a proslavila se také na albu Charlieho Slavíka The Blues Keep You Alive. Vystoupení Juwany jsou velmi spontánní, plné vášně a pozitivní energie. Zpěvačka naplňuje sál autentickým zvukem „old school“ blues s razancí nekompromisního funkového buldozeru.


MUCHA

Nikola Mucha je ojedinělým úkazem na české hudební scéně. S kytarou vystupuje od svých 15 let, někdy sama (tak jako na koncertě S brejlema nebo bez brejlí), jindy obklopená  skvělými muzikanty v aktuálně posh punkovém sdružení Mucha. Nikola komentuje život přímočaře, bez zbytečných ohledů na posluchačův jemnocit, její písničky jsou provokativní, ale nikdy ne hloupé. Mucha má za sebou tři alba, to nejnovější vyjde letos na podzim a písně z něj, podle autorky o něco víc “holčičí”, určitě uslyšíme i na koncertě pro EDU.


UNITED HEADS

Pražská formace se proslavila v polovině devadesátých let, kdy se například podílela singlem Jazzy Da Blue na hip-hopové kompilaci „Real Acid Juice“ po boku Penerů strýčka Homeboye či neo-hiphopové skupiny WWW. Prodělala dlouhý vývoj původně od hip-hopového seskupení (undergroundový hit „S brejlema nebo bez brejlí“), přes crossover (skladba CI5) až po dnešní taneční sound vycházející z odkazu funky-disco scény sedmdesátých let.