Akce 

Přijměte naše pozvání na II. mezinárodní setkání

Termín úterý 19. září 2023 9—17h
Místo: Komunitní centrum Matky Terezy, U Modré školy 2337/1, Praha 11 

Proč se akce koná?


Rádi bychom vás již nyní pozvali na druhé mezinárodní odborné setkání na téma: Rehabilitační pomůcky pro děti s postižením.
Cílem této akce je na jednom místě propojit odborníky z jednotlivých krajů, zástupce firem i rodiče dětí s postižením, aby si mezi sebou mohli sdílet své zkušenosti s rehabilitačními pomůckami a rodiče měli možnost si vyzkoušet, která z nabízených pomůcek bude nejvíce jejich dítěti vyhovovat. 

Setkání je určeno pro odborníky z oborů fyzioterapie, ergoterapie, rehabilitace, pracovníky z organizací poskytujících služby rané péče, sociální služby, pedagogické pracovníky ze speciálně pedagogických center a ze speciálních škol, pedagogy a studenty VŠ a VOŠ (sociální práce, speciální pedagogika), zástupce nadací a nadačních fondů, zástupce pojišťoven, revizní lékaře, pracovníky sociálních odborů, rodiny dětí s postižením a všechny ostatní.

Událost můžete sledovat na našem Facebooku, kde se dozvíte veškeré aktuální informace k akci.

Průběh minulé akce v roce 2021:
https://lnkd.in/dUaM_7XB

Těšíme se na vás.

RODINY DĚTÍ S POSTIŽENÍM mají vstup ZDARMA. stačí nás kontaktovat na email: lenka.holubcova@eda.cz.


Záštita

Záštitu nad akcí převzala manželka prezidenta České republiky paní Eva Pavlová. Jsme velmi vděční, že nám pomůže význam služby rané péče komunikovat směrem k veřejnosti. Je to pro nás významná pomoc především v tom, aby rodiny, které naší pomoc potřebují, se o ní dozvěděly včas a dostaly ji co nejdříve.


Partneři akce

MEDICCO s.r.o. /   MEDESA care s.r.o. /  MEYRA ČR s.r.o. / Erilens s.r.o. / REHA 2015, s.r.o. /  KURY, spol. s r.o. / Otto Bock ČR s.r.o. / HELP CENTRUM s.r.o. / 4HANDI - CEE Opportunities, s.r.o. / Adaptech s.r.o. / MEYRA - divize ortézy / VIZUÁLNÍ STRES - Ing. Libor Štěpán / CanoCar, s.r.o. / Iveta Titěrová Hrobárová / NEEDO - Eva Nemčková, Veronika Polívková / TORF ZIEGLER spol. s.r.o. / CoolCity s.r.o./ Dvě plus dvě s.r.o. - výhradní zástupce a prodejce Wike pro ČR a SK/ FLEXiThrone, s.r.o.   


Odborný garant a kontaktní osoba

Mgr. Martina Králová

Tel. +420 724 400 827, 

martina.kralova@eda.cz