Slavíme 30 let rané péče v České republice

Přečtěte si podrobnosti o připravované akci, která pořádáme v rámci oslav 30 let rané péče v České republice:

Den pro ranou péči


Den pro ranou péči aneb Pojď si hrát všemi smysly

8.7.2020

PŘIJĎTE S NÁMI OSLAVIT 30 LET RANÉ PÉČE V ČESKU

Zveme Vás všechny na naší letošní Zahradní slavnost s podtitulem Den pro ranou péči aneb Pojď si hrát všemi smysly. Konat se bude přímo u nás v areálu na Chodově a těšit se můžete na zajímavý program a nejedno překvapení.

PROGRAM UPŘESNÍME!

Akce se koná s podporou Magistrátu hlavního města Prahy.
Den pro ranou péči

Den pro ranou péči

25. dubna 2020 se bude konat na Letné Den pro ranou péči. Ten bude hlavní akcí v rámci oslav 30 let rané péče v České republice. Konat se bude v areálu Národního zemědělského muzea a můžete se těšit na bohatý program, na hudební kapely a vystoupení, na atrakce pro děti, na divadlo a na mnoho dalšího. 


EDA cz, z.ú. se zabývá ranou péči. Proto také nebudou chybět ani naše oborové speciality. Seznámíte se s metodami rozvoje zrakového vnímání, pomocí simulačních brýlí si vyzkoušíte, jaké je vidět s různými vadami zraku, vyzkoušíte si stolní a deskové hry pro nevidomé, seznámíte se s braillovým písmem. Na akci nebudou chybět další pražští poskytovetelé rané péče, kteří pro vás připraví další aktivity. A dorazí i canisterapeutičtí psi.


Záštitu nad akcí převzala Mgr. Milena Johnová, radní Magistrátu hlavního města Praha a také Jan Čižinský, starosta Prahy 7.


Petra Fibírová

Petra Fibírová

asistentka ředitelky

Chcete se stát partnerem akce?

Pokud se chcete stát partnerem oslav 30 let rané péče České republice a oslavit toto významné výročí spolu s EDOU, kontaktujte Petru Fibírovou:

petra.fibirova@eda.cz, tel. 603 572 419

Možnosti partnerství jsou v tuto chvíli otevřené, můžete financovat konání odborných aktivit i aktivit pro rodiče a děti. Petru můžete kontaktovat samozřejmě také v případě, že zvažujete pravidelné dárcovství a podporu organizace EDA cz, z. ú. O službách, které EDA poskytuje, se dozvíte více zde.

Mohlo by vás dále zajímat

Jaké další akce v rámci oslav 30 let rané péče v České republice připravujeme?


V březnu 2020 proběhne odborné setkání na téma Rehabilitační pomůcky a jejich financování. Místo konání: IPSOS.

ODLOŽENÉ NA NEURČITO KVŮLI PANDEMII KORONAVIRU!
V březnu 2020 proběhne odborné setkání na téma Rehabilitační pomůcky a jejich financování. Místo konání: IPSOS.

Zjistěte více

 V dubnu 2020 bude EDA organizovat Den pro ranou péči. Místo konání: Letná, v areálu Národního zemědělského muzea.


V dubnu 2020 bude EDA organizovat Den pro ranou péči. Místo konání: Letná, v areálu Národního zemědělského muzea.
Podrobnosti zjistíte výše

 V listopadu 2020 se bude konat benefiční koncert na podporu služeb od EDY pro rodiny dětí s postižením. Místo konání: Jazz Dock.


V listopadu 2020 se bude konat benefiční koncert na podporu služeb od EDY pro rodiny dětí s postižením. Místo konání: Jazz Dock.
Zjistěte více

 Také sportovní akce podpoří oslavy 30 let rané péče v ČR. První taková akce proběhne už březnu. Těšte se na taneční battle Charity for EDA. Místo konání: v divadle Dobeška na Praze 4.

ODLOŽENÉ NA NEURČITO KVŮLI PANDEMII KORONAVIRU!
Také sportovní akce podpoří oslavy 30 let rané péče v ČR. První taková akce proběhne už březnu. Těšte se na taneční battle Charity for EDA. Místo konání: v divadle Dobeška na Praze 4. 
Zjistěte více