Slavíme 30 let rané péče v České republice

Přečtěte si podrobnosti o připravované akci, která pořádáme v rámci oslav 30 let rané péče v České republice:

Den pro ranou péči


Vážení přátelé, 
s ohledem na aktuální situaci vám s politováním musím sdělit, že akce k oslavám 30. let rané péče v ČR, která se měla konat 25. dubna 2020 v Národním zemědělském muzeu, se ruší. Je nám velmi líto, že se Den pro ranou péči nebude konat, nicméně to vypadá, že nouzový stav v České republice a s ním spojená opatření budou delší, než jsme doufali. 
V současné době si v EDOVI ani neumíme představit, že bychom dokázali akci v obdobném rozsahu zorganizovat v podzimních měsících, kdy se snad již zase budeme moci scházet. Budeme se muset soustředit na poskytování služeb pro naše klienty – rodiny dětí s postižením a především budeme jezdit za rodinami domů, kam v těchto dnech a týdnech nemůžeme. 
A protože nechceme o oslavy ošidit ani nás ani vás, uvažujeme o uspořádání akce na zahradě ve Filipově ulici, kde má EDA své sídlo. Pokud se nám vše podaří domluvit a situace bude našim úvahám nakloněna, budeme vás včas informovat. 
Přeji vám do této nejisté doby hodně sil a energie, také hodně zdraví a optimismu. 
Opatrujte se vy i vaše rodiny. 
Srdečně 
Mgr. Petra Mžourková, ředitelka EDA cz, z. ú.

Den pro ranou péči

Den pro ranou péči

25. dubna 2020 se bude konat na Letné Den pro ranou péči. Ten bude hlavní akcí v rámci oslav 30 let rané péče v České republice. Konat se bude v areálu Národního zemědělského muzea a můžete se těšit na bohatý program, na hudební kapely a vystoupení, na atrakce pro děti, na divadlo a na mnoho dalšího. 


EDA cz, z.ú. se zabývá ranou péči. Proto také nebudou chybět ani naše oborové speciality. Seznámíte se s metodami rozvoje zrakového vnímání, pomocí simulačních brýlí si vyzkoušíte, jaké je vidět s různými vadami zraku, vyzkoušíte si stolní a deskové hry pro nevidomé, seznámíte se s braillovým písmem. Na akci nebudou chybět další pražští poskytovetelé rané péče, kteří pro vás připraví další aktivity. A dorazí i canisterapeutičtí psi.


Záštitu nad akcí převzala Mgr. Milena Johnová, radní Magistrátu hlavního města Praha a také Jan Čižinský, starosta Prahy 7.


Petra Fibírová

Petra Fibírová

asistentka ředitelky

Chcete se stát partnerem akce?

Pokud se chcete stát partnerem oslav 30 let rané péče České republice a oslavit toto významné výročí spolu s EDOU, kontaktujte Petru Fibírovou:

petra.fibirova@eda.cz, tel. 603 572 419

Možnosti partnerství jsou v tuto chvíli otevřené, můžete financovat konání odborných aktivit i aktivit pro rodiče a děti. Petru můžete kontaktovat samozřejmě také v případě, že zvažujete pravidelné dárcovství a podporu organizace EDA cz, z. ú. O službách, které EDA poskytuje, se dozvíte více zde.

Mohlo by vás dále zajímat

Jaké další akce v rámci oslav 30 let rané péče v České republice připravujeme?


V březnu 2020 proběhne odborné setkání na téma Rehabilitační pomůcky a jejich financování. Místo konání: IPSOS.

ODLOŽENÉ NA NEURČITO KVŮLI PANDEMII KORONAVIRU!
V březnu 2020 proběhne odborné setkání na téma Rehabilitační pomůcky a jejich financování. Místo konání: IPSOS.

Zjistěte více

 V dubnu 2020 bude EDA organizovat Den pro ranou péči. Místo konání: Letná, v areálu Národního zemědělského muzea.


V dubnu 2020 bude EDA organizovat Den pro ranou péči. Místo konání: Letná, v areálu Národního zemědělského muzea.
Podrobnosti zjistíte výše

 V listopadu 2020 se bude konat benefiční koncert na podporu služeb od EDY pro rodiny dětí s postižením. Místo konání: Jazz Dock.


V listopadu 2020 se bude konat benefiční koncert na podporu služeb od EDY pro rodiny dětí s postižením. Místo konání: Jazz Dock.
Zjistěte více

 Také sportovní akce podpoří oslavy 30 let rané péče v ČR. První taková akce proběhne už březnu. Těšte se na taneční battle Charity for EDA. Místo konání: v divadle Dobeška na Praze 4.

ODLOŽENÉ NA NEURČITO KVŮLI PANDEMII KORONAVIRU!
Také sportovní akce podpoří oslavy 30 let rané péče v ČR. První taková akce proběhne už březnu. Těšte se na taneční battle Charity for EDA. Místo konání: v divadle Dobeška na Praze 4. 
Zjistěte více