Kalendář

Kalendář

31.8.2015

KALENDÁŘ ,,O KOLEČKO VÍC"

O projektu: Již 4.ročník kalendáře vzniká ve spolupráci s fotografem Jiřím Šourkem a fotografkou Marií Hrdinovou. Fotíme auta veterány a známé osobnosti.

Kolik potřebujeme: Jeden kalendář stojí 250,- Kč. Protože se oba fotografové i osobnosti vzdali celého honoráře, jde z každého kalendáře více než 85 % zisku na podporu našich klientských rodin. 

Co nabízíme: Rádi bychom vám nabídli místo pro vaši reklamu na košilce kalendáře, kde jí místo na logo i odkaz na webové strány. Nabízíme nejen dárcovskou smlouvu, ale i smlouvu o reklamě (vystavení faktury) na odběr kalendářů.

Kontakt: Lenka Bártová, tel. č. 603 579 501, email: lenka.bartova@ranapece.eu


Aplikace EDA PLAY

17.8.2015

Aplikace EDA PLAY SIMPLE

O projektu: Aplikace EDA PLAY pomáhají dětem se zrakovými a kombinovanými vadami trénovat zrak a současně s motorickými vadami trénovat jejich jemnou motoriku.

Kolik potřebujeme: Do rodiny EDA PLAY SIMPLE plánujeme vyvinout celkem 3 aplikace pro děti se zrakovými a kombinovanými vadami. S podporou Nadačního fondu Českého rozhlasu – Světluška bude vyvinuta aplikace  s pracovním názvem EDA PLAY SIMPLE – DAVID, s podporou nadačního fondu GSK aplikace Elis. Naše nabídka se tedy vztahuje na třetí aplikaci Pauli. Od vývoje až po uvedení na trh stojí jedna aplikace 130.000,- Kč.

 Co nabízíme: Spolupráci na projektu, který má dosah nejen u nás, ale také v zahraničí. Aplikace je nejen v českém jazyce, ale také anglicky. Umístění podpory vaší firmy přímo v aplikaci. 

AUTO PRO TERÉNNÍ SLUŽBU

O projektu: Raná péče EDA má klienty v několika krajích, kde žádná jiná organizace ranou péči pro rodiny dětí se zrakovým postižením neposkytuje, proto je velice důležité, aby se poradkyně rané péče za klienty dostaly včas. V průměru je to 60 km na 1 klientskou rodinu na 1 návštěvu. Podpora mobility služby koupí nového vozu je tedy velkou prioritou.

Kolik potřebujeme: Na automobil Škoda Fabia potřebujeme 240.000,- Kč. V rámci projektu s Dr.MAX již máme 50.000,- Kč.

Co nabízíme: Umístění podpory vaší firmy polepem na auto.