Vánoce s EDOU

Dopis Ježíškovi

O Vánocích můžeš napsat dopis Ježíškovi o tom, co si přeješ najít pod stromečkem. Ale také můžeš napsat dopis nebo vzkaz tomu, koho máš rád. Pošli nebo předej dopis.


Dopis JežíŠkovi s kočičkami

Obrázek můžeš použít jako dopis Ježíškovi. Promysli, co bys chtěl pod stromečkem najít. Pokud jsi letos už dopis Ježíškovi psal, můžeš použít obrázek na to, abys někomu napsal vzkaz nebo poděkování. Napiš třeba mamince vzkaz, jak ti chutnal dnešní oběd, celý obrázek pak dej na lednici.

Ke stažení

DOPIS JEŽÍŠKOVI NEBO SEZNAM KOLED

Obrázek můžeš použít jako dopis Ježíškovi. Pokud jsi letos už Ježíškovi psal, můžeš obrázek použít pro napsání seznamu koled, které o Vánocích rád zpíváš. Zkus napsat názvy alespoň 3 koled, a pak popros rodiče nebo sourozence, aby si je s tebou zazpívali.

Ke stažení

DOPIS S RÁMEČKEM NA OBRÁZEK

Obrázek můžeš použít jako dopis Ježíškovi. Pokud neumíš psát, můžeš to, co si přeješ, nakreslit. Pokud jsi už Ježíškovi psal, nevadí. Do rámečku můžeš namalovat obrázek a někomu ho věnovat.

Ke stažení


STÁHNěTE VŠECHNY PRACOVNÍ LISTY "DOPIS JEŽÍŠKOVI" NAJEDNOU

Ke stažení


Tip pro sourozence: Jak dozdobit dopis

Podívejte se do jiného políčka kalendáře, kde jsou ozdoby s obrázky dárků a zvířátek. Možná se vám budou hodit i k dozdobení dopisu. Jednoduše ozdoby vystříháte a vlepíte do dopisu. Ozdoby najdete zde.

Tip pro rodiče: Kde najdete obrázky s autem

Podívejte se na úkoly v tématu Pleteme. Pokud chcete obrázek s autem vlepit dopisu, stačí jen vytisknout, vystřihnout a nalepit. Jednoduše se bude vystřihovat i kartička s obrázkem auta. Podívejte se na kartičku. Podívejte se na čepici.


Mohlo by vás zajímat:

Prohlédněte si obrázky k vybarvení pastelkami, sestavte recept, nebo spojte čísla, abyste zjistili, u čeho stojí ovečka.