Edův svět


Vítejte v EDOVĚ světě!


Rádi bychom vám nabídli jak zprávy o tom, co se v EDOVI aktuálně děje, tak tipy na zajímavé hračky a aktivity s dětmi v jediném "Zpravodaji, který je vidět".


Odebírejte EDŮV svět

Chcete dostávat novinky do e-mailu? Přihlašte se k odebírání našeho newsletteru.
Přihlášením k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Jarní tip na hračku

Vracíme se také k původnímu poslání EDOVA světa a nabízíme tip pro kreativní rodiče a jejich děti: českou dřevěnou stavebnici KLIK-KLAP! Jedná se o dřevěnou hračku s druky, pro holky i kluky! Stavebnice KLIK-KLAP je dřevěnou hračkou pro všechny smysly - chrastí, cvaká, mlaská, voní přírodou. Je příjemná na dotyk a pohled. Celkově lze takto poskládat nesčetně rozdílných seskupení a každé takové probouzí vlastní fantazii!

Jak se dnes cítíte?

Aktuální číslo našeho zpravodaje k vám přichází s drobným zpožděním, EDA se totiž stěhoval. Zabalit do krabic všechny hračky a pomůcky, které používáme při práci, chvíli trvalo. Právě při stavění vysokých komínů z krabic nás napadlo věnovat se v EDOVĚ světě oblíbeným kostičkám LEGO DUPLO. Že se z nich se dá postavit ledacos, zvláště když najdete odvahu odložit návod, je známá věc. Víte ale, že vám a vašim dětem tyhle kostičky mohou pomoci najít odpověď na úvodní otázku - jak se (nejen dnes) cítíte? 

Nejmenším dětem pak nabídneme zázračně znějící aktivitu - jak si mohou pohrát s vodou a zůstat zcela suché!

Přejeme inspirativní čtení!